Huomisen Jalkapallo-ottelut | Huomisen Jalkapallokohtaamiset

Albania - Superliga
13:00Egnatia Rrogozhinë vs Partizani Tirana
16:00Dinamo City vs Erzeni Shijak
Armenia - Premier League
12:00West Armenia vs Shirak
Azerbaidžan - Premyer Liqa
12:30Səbail vs Kapaz
15:00Sabah vs Qarabag
Belgia - First Division A
11:30Club Brugge vs Antwerp
14:00Kortrijk vs Sporting Charleroi
16:30Anderlecht vs Union Saint-Gilloise
17:15OH Leuven vs Gent
Belgia - First Division B
11:30Waasland-Beveren vs Beerschot
14:00Standard Liège II vs RFC Seraing
17:15Patro Eisden vs KV Oostende
Bosnia ja Hertsegovina - Premijer Liga
11:00Igman Konjic vs Posušje
18:00Željezničar vs Sarajevo
Bulgaria - First League
14:00Etar VT vs Krumovgrad
16:30Beroe vs Lokomotiv Plovdiv
Englanti - Valioliiga
13:00Liverpool vs Crystal Palace
13:00West Ham United vs Fulham
15:30Arsenal vs Aston Villa
Espanja - Segunda B
10:00Osasuna II vs Sabadell
10:00Atlético Baleares vs Ibiza
10:00Ceuta vs Linares Deportivo
10:00Real Murcia vs UD Melilla
14:00Tarazona vs Gimnàstic Tarragona
14:00Ponferradina vs SD Logroñés
16:00Atlético Madrid II vs Malaga
16:00Recreativo Huelva vs Real Madrid II
17:00Celta de Vigo II vs Lugo
17:00Unionistas de Salamanca vs Barcelona II
18:00Castellón vs Granada II
18:00Antequera vs Sanluqueño
Espanja - Segunda División
12:00Real Oviedo vs Mirandes
14:15Albacete vs Tenerife
14:15FC Andorra vs Eibar
16:30Burgos vs Racing Santander
16:30Real Zaragoza vs Elche
19:00Racing Ferrol vs Huesca
Espanja - La Liga
12:00Las Palmas vs Sevilla
14:15Granada vs Deportivo Alavés
16:30Athletic Club vs Villarreal
19:00Real Sociedad vs Almeria
Hollanti - Eredivisie
10:15Heracles vs Heerenveen
12:30Fortuna Sittard vs Feyenoord
12:30Utrecht vs Go Ahead Eagles
14:45Ajax vs Twente
18:00NEC vs PEC Zwolle
Islanti - Úrvalsdeild
17:00HK vs ÍA
19:15Fylkir vs Valur
Italia - Serie B
14:15Venezia vs Brescia
Italia - Serie A
10:30Napoli vs Frosinone
13:00Sassuolo vs Milan
16:00Udinese vs Roma
18:45Internazionale vs Cagliari
Itävalta - Bundesliga
12:30Hartberg vs Sturm Graz
15:00Rapid Vienna vs Austria Klagenfurt
Kreikka - Super League
14:00Panathinaikos vs Lamia
17:30AEK Athens vs Aris
Kroatia - 1. HNL
14:30Hajduk Split vs Osijek
17:00Istra 1961 vs Rijeka
Kroatia - 2. HNL
12:00Bijelo Brdo vs Šibenik
14:30Solin vs Vukovar
14:30Croatia Zmijavci vs Cibalia
Kypros - 1. Division
14:00Pafos vs APOEL
16:00Aris Limassol vs AEK Larnaca
16:30Anorthosis vs Omonia Nicosia
Latvia - Virsliga
13:00Valmiera vs Liepaja
Liettua - A Lyga
10:00Džiugas Telšiai vs FA Šiauliai
12:00Panevezys vs Zalgiris
15:25Dainava vs Kauno Zalgiris
15:25Kauno Zalgiris vs Dainava
Moldova - Divizia Nationala
15:00Zimbru vs Petrocub
Norja - Eliteserien
12:30Viking vs Brann
15:00Tromsø vs Haugesund
15:00Molde vs Kristiansund
15:00Odd vs Sandefjord
15:00Rosenborg vs HamKam
17:15Lillestrøm vs Bodø / Glimt
North Macedonia - First League
13:00Akademija Pandev vs Voska Sport
13:00Rabotnički vs Vardar Skopje
13:00Struga vs Bregalnica Štip
13:00Shkupi vs Makedonija GjP
13:00Shkendija vs Sileks
13:00KF Gostivari vs Tikvesh
Portugali - Primeira Liga
14:30Estrela vs Rio Ave
17:00Arouca vs Boavista
17:00Portimonense vs Casa Pia
19:30Benfica vs Moreirense
Puola - Ekstraklasa
10:30ŁKS Łódź vs Radomiak Radom
13:00Jagiellonia Białystok vs Cracovia
15:30Górnik Zabrze vs Slask Wroclaw
Ranska - Ligue 1
11:00Le Havre vs Nantes
13:00Clermont vs Montpellier
18:45Olympique Lyonnais vs Brest
Romania - Liga I
10:30Botoșani vs U Craiova 1948
15:15Dinamo Bucureşti vs Politehnica Iași
18:00CFR Cluj vs FCSB
Ruotsi - Allsvenskan
12:00Norrköping vs GAIS
12:00Kalmar vs IFK Göteborg
14:30Djurgården vs Sirius
Ruotsi - Superettan
11:00Trelleborg vs Sandviken
13:00Helsingborg vs Utsikten
Saksa - Bundesliiga
13:30Darmstadt vs Freiburg
15:30Bayer Leverkusen vs Werder Bremen
Saksa - 3. Liga
11:30Jahn Regensburg vs 1860 München
14:30Arminia Bielefeld vs Rot-Weiss Essen
17:30Freiburg II vs Dynamo Dresden
Saksa - 2. Bundesliga
11:30St. Pauli vs Elversberg
11:30Magdeburg vs Hamburg
11:30Eintracht Braunschweig vs Hannover 96
Serbia - Super Liga
14:30Vojvodina vs TSC
14:30Napredak vs Radnik Surdulica
15:00Red Star Belgrade vs Železničar Pančevo
17:15Cukaricki vs Partizan
Skotlanti - Premiership
11:00Ross County vs Rangers
Slovakia - Super Liga
15:30Podbrezová vs Spartak Trnava
Slovenia - 1. SNL
13:00Bravo vs Maribor
15:30Mura vs Koper
18:15Domzale vs Olimpija
Sveitsi - Super League
12:15Basel vs Servette
14:30Stade-Lausanne-Ouchy vs Winterthur
14:30Young Boys vs Luzern
Tanska - Superliga
12:00Lyngby vs Hvidovre
12:00Vejle vs Randers
14:00AGF vs Brøndby
16:00Midtjylland vs FC Copenhagen
Tanska - 1st Division
12:00Fredericia vs SønderjyskE
Tšekki - Czech Liga
13:00Zlín vs Pardubice
13:00Sigma Olomouc vs Jablonec
13:00Baník Ostrava vs Karviná
16:00Viktoria Plzen vs Slavia Prague
Turkki - Süper Lig
10:30Pendikspor vs Istanbul Basaksehir
13:00Hatayspor vs İstanbulspor
13:00Rizespor vs Antalyaspor
16:00Fatih Karagümrük vs Fenerbahce
Ukraina - Premier League
10:00Vorskla vs Shakhtar Donetsk
12:30Zorya vs Chornomorets
15:00Polissya vs Kolos Kovalivka
Unkari - NB I
12:00MTK vs Diósgyőr
14:30Zalaegerszeg vs Ferencváros
16:45Mezőkövesd vs Puskás
Valko-Venäjä - Premier League
11:00Naftan vs Smorgon
13:00Shakhtyor Soligorsk vs Slavia
15:00Dinamo Brest vs Minsk
Venäjä - Premier League
09:00Orenburg vs Nizhny Novgorod
11:15Ural vs Dinamo Moscow
13:45Fakel vs Rostov
16:00Krylya Sovetov vs Rubin Kazan
Venäjä - FNL
10:30Sokol Saratov vs Torpedo Moskva
14:00Arsenal Tula vs SKA Khabarovsk
16:00Kuban Krasnodar vs KAMAZ
16:30Rodina Moskva vs Leningradets
Viro - Meistriliiga
11:30Vaprus vs Flora
14:00Nõmme Kalju vs Paide

On montakin syytä seurata jalkapallo-otteluita huomenna. Sen lisäksi, että näet viimeisimmät kohtaamiset, pysyt ajan tasalla Jalkapallo- Stats 247:n tarjoamista uutisista ja tilastoista. Näet myös odotettavissa olevat kokoonpanot, sekä otteluitten ajat ja muut päivämäärät. Huomisen jalkapallokohtaamisten listauksen ansiosta tiedät, mitkä joukkueet ovat pelivuorossa. Voit huomenna nauttia jännittävistä hetkistä, kun seuraat suosikkijoukkueesi tai -pelaajasi suoritusta. Jollet ehdi seurata ottelua suorana, voit aina tarkistaa tulokset verkossa myöhemmin.

Valittavissa on suuri määrä otteluita, etsitpä sitten eurooppalaista tai kansainvälisempää kilpailua. Yllä oleva lista sallii sinun selata huomenna 2024-4-14 pelattavia pelejä ja otteluaikataulua ja valita katsottaviksesi ne itsellesi mieluisimmat pelit.