Suomi - Suomen Cup
17:45 | LehPa | - | MP II | |
18:00 | KeuPa | - | Huima / Urho | |
18:10 | TPS O35 | - | KuuLa | |
18:10 | Valtti II | - | Atlantis / PM | |
18:30 | PuiU Helsinki | - | Valtti | |
Espanja - Tercera Division
TP | Canillas | 1 - 2 | Leganés II | |
TP | Huesca II | 0 - 0 | Borja | |
TP | Calamocha | 0 - 0 | Binéfar | |
TP | Beti Onak | 1 - 0 | Txantrea | |
TP | Collerense | 0 - 2 | Poblense | |
TP | Basconia | 1 - 1 | Durango | |
TP | Conquense | 4 - 1 | San Clemente | |
TP | Alesves | 2 - 2 | Ardoi | |
TP | Ibiza Islas Pitiusas | 3 - 3 | Constància | |
TP | Épila | 1 - 1 | Cuarte | |
TP | Comillas | 0 - 2 | Arnedo | |
TP | Trival Valderas | 0 - 0 | Las Rozas | |
TP | Beasain | 1 - 1 | Touring | |
TP | Portugalete | 3 - 1 | Padura | |
TP | Villa | 1 - 1 | Solares | |
TP | Cabecense | 1 - 0 | Pozoblanco | |
TP | Atlético Espeleño | 1 - 0 | La Palma | |
TP | Estradense | 2 - 1 | Pontevedra II | |
TP | Polvorín | 4 - 2 | UD Ourense | |
TP | Toledo | 3 - 2 | Calvo Sotelo | |
TP | Cazalegas | 2 - 0 | La Solana | |
TP | Celta de Vigo III | 3 - 3 | Atlético Arteixo | |
TP | Rápido Bouzas | 1 - 2 | Viveiro | |
TP | Binissalem | 1 - 2 | Portmany | |
TP | Villarrubia | 1 - 0 | Socuéllamos | |
TP | Robledo | 2 - 1 | Atlético Tomelloso | |
TP | Azuqueca | 3 - 0 | Torrijos | |
TP | Castuera | 3 - 1 | Calamonte | |
TP | Quintana | 1 - 0 | Tarancón | |
TP | Pozuelo Alarcón | 0 - 1 | Torrejón | |
TP | Colonia Moscardó | 0 - 3 | Collado Villalba | |
TP | Tedeón | 0 - 0 | Racing Rioja | |
TP | Belchite 97 | 1 - 2 | Ejea | |
TP | Arucas | 1 - 1 | Tenerife II | |
TP | La Calzada | 0 - 1 | UD Logroñés II | |
11:00 | Oyonesa | - | Alberite | |
TP | Gijón Industrial | 0 - 1 | Condal | |
TP | Lealtad | 2 - 1 | Urraca | |
TP | Berceo | 0 - 2 | Anguiano | |
TP | River Ebro | 0 - 1 | Haro Deportivo | |
11:00 | Luarca | - | Colunga | |
11:00 | Calahorra II | - | Varea | |
TP | Elche II | 3 - 0 | Villarreal III | |
TP | Villaralbo | 1 - 2 | Burgos Promesas | |
TP | Beti Kozkor | 1 - 0 | Bidezarra | |
TP | Cartaya | 1 - 0 | Utrera | |
TP | Silva | 0 - 2 | Bergantiños | |
TP | Ceares | 0 - 1 | L'Entregu | |
TP | Arroyo | 1 - 1 | Trujillo | |
TP | Huétor Tájar | 0 - 0 | Polideportivo Almería | |
TP | La Virgen del Camino | 1 - 0 | UD Santa Marta | |
TP | Santa Úrsula | 1 - 0 | Ibarra | |
TP | Tamaraceite | 1 - 1 | Teror | |
TP | Panadería Pulido | 2 - 1 | Lanzarote | |
TP | La Cuadra | 0 - 1 | Unión Sur Yaiza | |
TP | Deportivo Alavés III | 0 - 1 | Deusto | |
15:00 | Mercadal | - | Manacor | |
TP | Llosetense | 0 - 2 | Alcúdia | |
TP | Ceuta II | 1 - 0 | Puente Genil | |
TP | CDJ Tamarite | 2 - 2 | Fuentes | |
TP | Villanueva Pardillo | 0 - 1 | Galapagar | |
TP | Aurrerá Ondarroa | 0 - 1 | Lagun Onak | |
TP | Caspe | 4 - 0 | Cariñena | |
15:30 | Laguna de Duero | - | Atlético Astorga | |
TP | Ebro | 3 - 1 | Utrillas | |
TP | Mirandés II | 1 - 0 | Ponferradina II | |
TP | Castro | 2 - 1 | Atlético Albericia | |
TP | Barbadás | 2 - 1 | Alondras | |
TP | Arzúa | 1 - 2 | Somozas | |
TP | Diocesano | 1 - 0 | Don Álvaro | |
TP | Villafranca | 0 - 1 | Atlético Pueblonuevo | |
TP | Villacañas | 2 - 0 | Marchamalo | |
16:00 | Paiosaco | - | Sarriana | |
TP | Fraga | 4 - 0 | Illueca | |
TP | Bezana | 1 - 2 | Sámano | |
TP | Betanzos | 1 - 2 | Arosa | |
TP | Bembibre | 0 - 1 | Almazán | |
TP | Llanes | 2 - 1 | Real Titánico | |
TP | Praviano | 1 - 0 | Tuilla | |
TP | Huracán Balazote | 1 - 3 | Albacete II | |
TP | Vilassar Mar | 2 - 1 | Peralada | |
TP | Cirbonero | 0 - 0 | Cortes | |
TP | Burriana | 0 - 0 | Rayo Ibense | |
TP | Reddis | 1 - 1 | L'Hospitalet | |
TP | Marino | 2 - 0 | Atlético Victoria | |
Kroatia - 2. HNL
TP | Dugopolje | 0 - 0 | Dubrava Zagreb | |
TP | Bijelo Brdo | 2 - 1 | Sesvete | |
Romania - Liga II
TP | Corvinul Hunedoara | 1 - 1 | AS FC Buzău | |
Saksa - Regionalliga
TP | FSV Frankfurt | 3 - 1 | Koblenz | |
TP | Astoria Walldorf | 2 - 0 | Homburg | |
TP | Barockstadt Fulda-Lehn. | 2 - 3 | TSV Steinbach | |
TP | Luckenwalde | 2 - 0 | BFC Dynamo | |
TP | Rot-Weiß Erfurt | 1 - 1 | Greifswalder FC | |
TP | Bayern München II | 2 - 0 | Schweinfurt | |
TP | Weiche Flensburg | 2 - 2 | Drochtersen / Assel | |
TP | Spelle-Venhaus | 0 - 2 | Eintracht Norderstedt | |
TP | Rot-Weiß Oberhausen | 2 - 2 | Düren Merzenich | |
Saksa - Oberliga
TP | Atlas Delmenhorst | 1 - 0 | Schwarz-Weiß Rehden | |
Cancelled | Straelen | - | SC St. Tönis | |
TP | Schermbeck | 2 - 3 | Vreden | |
TP | Ennepetal | 2 - 3 | Finnentrop / Bamenohl | |
TP | Westfalia Rhynern | 1 - 4 | Gievenbeck | |
TP | Victoria Clarholz | 2 - 4 | Türkspor Dortmund | |
TP | Bövinghausen | 3 - 2 | Eintracht Rheine | |
TP | Eintracht Celle | 0 - 4 | Kickers Emden | |
TP | Sportfreunde Lotte | 2 - 1 | ASC Dortmund | |
TP | Niendorfer TSV | 1 - 2 | Sasel | |
TP | Lupo-Martini | 3 - 1 | Schöningen | |
TP | Mutschelbach | 2 - 2 | Nöttingen | |
TP | Baunatal | 4 - 1 | Weidenhausen | |
TP | Fernwald | 0 - 1 | Eintracht Stadtallendorf | |
TP | Wormatia Worms | 3 - 1 | Quierschied | |
TP | Bordesholm | 0 - 3 | Eichede | |
TP | Neudrossenfeld | 2 - 0 | Jahn Regensburg II | |
TP | Heimstetten | 3 - 2 | Ismaning | |
TP | Vorsfelde | 1 - 0 | Germania Egestorf | |
TP | Aumund-Vegesack | 5 - 1 | Woltmershausen | |
TP | Victoria Hamburg | 0 - 1 | Buchholz | |
TP | Harksheide | 2 - 2 | Türkiye Wilhelmsburg | |
TP | Altona 93 | 6 - 1 | Concordia | |
TP | HEBC | 2 - 0 | Paloma | |
TP | Halstenbek-Rellingen | 7 - 0 | Düneberg | |
TP | Rugenbergen | 2 - 4 | Süderelbe | |
TP | Sportfreunde Siegen | 2 - 2 | Erkenschwick | |
TP | Mülheimer | 3 - 2 | SF Baumberg | |
TP | FC 1906 Erlensee | 1 - 4 | FC Gießen | |
TP | Rot-Weiß Walldorf | 0 - 0 | Bayern Alzenau | |
TP | Meerbusch | 0 - 1 | Büderich | |
TP | Schwarz-Weiß Essen | 2 - 0 | Germania Ratingen | |
TP | Hilden | 1 - 2 | SF Hamborn | |
TP | Kirchheimer SC | 6 - 0 | 1860 München II | |
TP | Union Nettetal | 3 - 1 | Uerdingen | |
TP | Germania Teveren | 1 - 1 | Borussia Freialdenhoven | |
TP | Arminia Ludwigshafen | 1 - 1 | Baumholder | |
TP | ETSV Hamburg | 3 - 3 | Union Tornesch | |
Tanska - 2nd Division
TP | Fremad Amager | 1 - 3 | Middelfart | |
TP | HIK | 4 - 2 | FA 2000 | |
TP | Aarhus Fremad | 0 - 1 | Skive | |
TP | Esbjerg | 4 - 2 | Roskilde | |
TP | Thisted | 0 - 1 | Brabrand | |
TP | AB | 2 - 3 | Nykøbing | |
Wales - Feeder Leagues
19:30 | Denbigh Town | - | Bangor 1876 | |
Tänään Euroopassa pelattujen jalkapallo-otteluiden livetulokset. Ympäri maailman pelattujen otteluiden lista ja tulokset ovat luettavissa SoccerStats247:n jalkapallotulosten osiolla. Tänään, 29-03-2024, voit seurata useiden jalkapalloturnausten otteluita, tarkistaa lopulliset tulokset sekä livemaalit ja -tulokset. Pyrimme tarjoamaan palvelun reaaliaikaisena, mutta livetuloksissa voi ilmetä viivettä, joka johtuu kustakin ottelusta ja paikasta, josta käyttäjä livetulosten osiota lukee. Eilisen ottelutulokset ovat nekin luettavissasi, samoin kuin maalien ja tulosten yksityiskohdat ja pelaajien vaihdot.
Suomessa pelataan vuosittain useita eri jalkapalloturnauksia. Tarkista kansallisten ja paikallisten turnausten tulokset ja taulukot seuraavista linkeistä:
Suomessa pelataan vuoden aikana useita merkittäviä jalkapallotapahtumia, joissa eri jalkapalloklubit kisaavat parhaan tittelistä ja pääsylipusta kansainväliseen Mestaruussarjaan tai Euroopan liigaan. Suomen merkittävin jalkapalloliiga on Valioliiga...