Jalkapallo tänään - Jalkapallomaalit livenä

Suomi - Veikkausliiga
11:00Ilves-Gnistan
14:00Mariehamn-KuPS
Albania - Superliga
13:00Tirana-Kukësi
16:00Vllaznia Shkodër-Laçi
16:00Skënderbeu Korçë-Teuta Durrës
Armenia - Premier League
14:00Urartu-BKMA
Azerbaidžan - Premyer Liqa
12:30Qəbələ-Turan
15:00Neftchi Baku-Araz Naxçıvan
Belgia - First Division A
14:00RWDM-AS Eupen
16:15Mechelen-Westerlo
18:45Genk-Cercle Brugge
Belgia - First Division B
14:00Lierse K-RSC Anderlecht II
18:00Deinze-Lommel
18:00Dender-Zulte-Waregem
Bosnia ja Hertsegovina - Premijer Liga
11:30Zvijezda 09-GOŠK Gabela
14:00Zrinjski-Velez
Bulgaria - Second League
12:00Maritsa Plovdiv-Septemvri Sofia
14:00Marek-Dunav ot Ruse
14:00Belasitsa-Strumska slava
14:00Bdin-Montana
14:00Chernomorets Burgas-Chernomorets Balchik
14:00Yantra 2019-Lovech
14:00Sportist Svoge-Ludogorets II
Bulgaria - First League
14:45Slavia Sofia-Hebar 1918
17:15Cherno more-Levski Sofia
Englanti - League Two
14:00Crawley Town-Colchester United
14:00Crewe Alexandra-Grimsby Town
14:00Doncaster Rovers-Accrington Stanley
14:00Gillingham-Barrow
14:00Harrogate Town-Sutton United
14:00Milton Keynes Dons-Mansfield Town
14:00Newport County-Tranmere Rovers
14:00Salford City-Bradford City
14:00Stockport County-Morecambe
14:00Swindon Town-AFC Wimbledon
14:00Walsall-Notts County
14:00Wrexham-Forest Green Rovers
Englanti - National League
14:00Fylde-Southend United
14:00Bromley-Solihull Moors
14:00Ebbsfleet United-Altrincham
14:00Halifax Town-Barnet
14:00Hartlepool United-Dagenham & Redbridge
14:00Kidderminster Harriers-Eastleigh
14:00Maidenhead United-Gateshead
14:00Oxford City-Oldham Athletic
14:00Rochdale-Dorking Wanderers
14:00Wealdstone-Chesterfield
14:00York City-Woking
16:30Aldershot Town-Boreham Wood
Englanti - Valioliiga
11:30Newcastle United-Tottenham Hotspur
14:00Brentford-Sheffield United
14:00Burnley-Brighton & Hove Albion
14:00Manchester City-Luton Town
14:00Nottingham Forest-Wolverhampton Wanderers
16:30AFC Bournemouth-Manchester United
Englanti - Championship
11:30Leeds United-Blackburn Rovers
14:00Birmingham City-Coventry City
14:00Bristol City-Huddersfield Town
14:00Hull City-Queens Park Rangers
14:00Ipswich Town-Middlesbrough
14:00Millwall-Cardiff City
14:00Preston North End-Norwich City
14:00Sheffield Wednesday-Stoke City
14:00Southampton-Watford
14:00Swansea City-Rotherham United
14:00West Bromwich Albion-Sunderland
Englanti - League One
14:00Barnsley-Reading
14:00Cambridge United-Charlton Athletic
14:00Carlisle United-Blackpool
14:00Cheltenham Town-Bristol Rovers
14:00Derby County-Leyton Orient
14:00Fleetwood Town-Northampton Town
14:00Lincoln City-Wigan Athletic
14:00Oxford United-Peterborough United
14:00Port Vale-Exeter City
14:00Shrewsbury Town-Wycombe Wanderers
14:00Stevenage-Burton Albion
14:00Bolton Wanderers-Portsmouth
Espanja - Tercera Division
11:00Málaga II-Atlético Melilla
11:30Tamaraceite-San Bartolomé
13:45Felanitx-Alcúdia
14:00Inter Manacor-Santanyí
14:00Burladés-Ardoi
14:00Collerense-Portmany
14:00Beti Kozkor-Cortes
14:00Elche II-Silla
14:00Real Madrid III-Torrejón
14:15Oberena-Huarte
14:15Conquense-Atlético Tomelloso
14:30Arenal-Alaior
14:30Beasain-Pasaia KE
14:30Fraga-Almudévar
14:30Ebro-CDJ Tamarite
14:30Beti Onak-Lagunak
14:30Montecasillas-Algar
14:45Laguna de Duero-Ponferradina II
15:00Villacañas-San Clemente
15:00L'Escala-Castelldefels
15:00Belchite 97-Atlético Monzón
15:00Avance Ezcabarte-Cantolagua
15:00Colindres-Sámano
15:00Bezana-Atlético Albericia
15:00Peña Sport-Subiza
15:00Torrellano-Soneja
15:00Anaitasuna-Durango
15:00Aurrerá Ondarroa-Leioa
15:00Atzeneta-Castellón II
15:00Paracuellos Antamira-Leganés II
15:00Balsicas Atlético-Unión Molinense
15:00Comillas-Alfaro
15:30Santa Úrsula-Lanzarote
15:30Polvorín-Viveiro
15:30Unión Sur Yaiza-Gran Tarajal
15:30Casalarreina-Varea
15:45Revilla-Velarde
16:00Barbadás-Rápido Bouzas
16:00Estradense-Atlético Arteixo
16:00Cristo Atlético-Cultural Leonesa II
16:00Villaralbo-Atlético Tordesillas
16:00Atlético Mineros-Guarnizo
16:00Herbania-Atlético Victoria
16:15Silva-Somozas
16:30Cartaya-Puente Genil
16:30Portugalete-Vitoria
16:30San Ignacio-Padura
16:30Urduliz-Touring
16:30Laredo-Escobedo
17:00Naval-Castro
18:30Añorga-Deportivo Alavés III
Espanja - Segunda B
14:00Cornellà-Arenteiro
14:00Córdoba-Alcoyano
14:00San Fernando CD-Intercity
14:00Mérida-Algeciras
16:00Fuenlabrada-Rayo Majadahonda
16:00Cultural Leonesa-Real Sociedad B
18:00Sestao River-Real Unión
18:00Teruel-Deportivo La Coruña
Espanja - Segunda División
14:15Sporting Gijon-FC Cartagena
16:30Real Valladolid-Eldense
19:00Levante-Amorebieta
Espanja - La Liga
12:00Atletico Madrid-Girona
14:15Rayo Vallecano-Getafe
16:30Mallorca-Real Madrid
19:00Cadiz-Barcelona
Hollanti - Eredivisie
14:30PSV-Vitesse
16:45AZ-RKC Waalwijk
19:00Almere City-Sparta Rotterdam
Hollanti - Tweede Divisie
12:30ACV-Scheveningen
12:30Excelsior Maassluis-Rijnsburgse Boys
12:30Lisse-ADO '20
12:30HHC-De Treffers
12:30Noordwijk-Quick Boys
13:00AFC-Sparta Rotterdam II
13:00Kozakken Boys-Spakenburg
13:00Almere City II-GVVV
13:30Katwijk-Koninklijke HFC
Irlanti - First Division
18:30Longford Town-Bray Wanderers
Islanti - Úrvalsdeild
14:00Breidablik-Vestri
15:00KA-FH
Italia - Serie B
12:00Cittadella-Ascoli
12:00Como-Bari
12:00Cremonese-Ternana
12:00Pisa-FeralpiSalò
12:00Sampdoria-Südtirol
14:15Cosenza-Palermo
14:15Lecco-Reggiana
14:15Parma-Spezia
Italia - Serie A
13:00Lecce-Empoli
16:00Torino-Juventus
18:45Bologna-Monza
Itävalta - Regionalliga
12:00Bischofshofen-Imst
13:00Silz / Mötz-SVG Reichenau
13:30Fach-Donaufeld-Krems
14:00Kufstein-Austria Salzburg
14:00Wiener Viktoria-Wiener SC
14:30Leobendorf-TWL Elektra
15:00Pinzgau Saalfelden-Dornbirner SV
Itävalta - Bundesliga
15:00Austria Lustenau-Rheindorf Altach
15:00Wolfsberger AC-Austria Vienna
15:00WSG Tirol-Blau-Weiß Linz
Kazakstan - Cup
PKaisar0 - 1TobolLIVE
PAtyrau3 - 0SD FamilyLIVE
11:00Zhenys-Astana
13:00Kairat-Arys
Kreikka - Super League
12:00Panserraikos-OFI
14:30Volos NFC-Atromitos
16:30PAS Giannina-Asteras Tripolis
17:00Kifisia-Panaitolikos
Kroatia - 1. HNL
14:50Varaždin-Lokomotiva Zagreb
17:00HNK Gorica-Dinamo Zagreb
Kroatia - 2. HNL
12:50Orijent 1919-Zrinski Osječko
14:30Dugopolje-Sesvete
Kypros - 1. Division
14:00Nea Salamis-Apollon
15:00Karmiotissa-Doxa
16:00Ethnikos Achna-AE Zakakiou
Latvia - 1. Liga
11:00Valmiera II-Tukums II
15:00Smiltene-Leevon / PPK
16:00Riga FC II-Super Nova
Latvia - Virsliga
13:00Grobiņas/LFS-Metta
15:00FS Jelgava-Auda
Liettua - 1 Lyga
10:00Garliava-Babrungas
11:00Minija-Tauras
13:00Ekranas-Neptūną Klaipėda
14:00FA Šiauliai II-Be1 NFA
16:00BFA-Nevėžis
Liettua - A Lyga
12:00TransINVEST Vilnius-Banga
14:00Suduva-Hegelmann
Moldova - Divizia Nationala
12:00Dacia-Buiucani-Milsami
13:00Spartanii Selemet-Speranța Drochia
13:00Saksan-Floreşti
15:00Sheriff-CSF Bălți
Montenegro - First League
15:00Jedinstvo-Jezero
16:00Petrovac-Decic
16:00Buducnost-Rudar
17:00Mornar-Mladost DG
Norja - 2. Division
11:00Ørn Horten-Brattvåg
12:00Junkeren-Grorud
12:00Ullensaker / Kisa-Strømmen
13:00Lysekloster-Vard
13:00Strindheim-Skeid
13:00Tromsdalen-Eidsvold
Norja - Eliteserien
16:00Fredrikstad-Sarpsborg 08
North Macedonia - Second League
13:00Ohrid Lihnidos-Novaci
13:00Belasica-Kamenica Sasa
13:00Osogovo-Detonit Plachkovica
13:00Pobeda-Kozhuf Gevgelija
13:00Bashkimi Kumanovo-Karaorman Struga
13:00Teteks-Vardar Negotino
13:00Besa Dobërdoll-Skopje
13:00Pelister-Aresimi
Pohjois-Irlanti - Championship 1
13:00Ballyclare Comrades-Knockbreda
14:00Dundela-Bangor
14:00Institute-Annagh United
14:00Portadown-H&W Welders
14:00Ards-Newington
14:00Ballinamallard United-Dergview
Pohjois-Irlanti - Premiership
14:00Coleraine-Glentoran
14:00Loughgall-Glenavon
14:00Newry City-Dungannon Swifts
14:00Carrick Rangers-Ballymena United
16:30Larne-Cliftonville
Portugali - Primeira Liga
14:30Vitoria Guimaraes-Farense
17:00Porto-Famalicão
19:30Estoril-Sporting Braga
Puola - Ekstraklasa
13:00Stal Mielec-Widzew Łódź
15:30Puszcza Niepołomice-Lech Poznań
18:00Rakow Czestochowa-Legia Warsaw
Puola - I Liga
13:00GKS Katowice-Odra Opole
15:30Wisła Płock-Wisła Kraków
18:00Chrobry Głogów-Miedź Legnica
Ranska - Ligue 2
13:00Ajaccio-Saint-Etienne
17:00Concarneau-Amiens SC
17:00Bordeaux-Bastia
17:00Caen-Rodez
17:00Valenciennes-Pau
17:00Laval-Annecy
17:00Troyes-Paris FC
17:00Dunkerque-Guingamp
17:00Quevilly-Rouen Métropole-Auxerre
Ranska - Ligue 1
15:00Strasbourg-Reims
19:00Rennes-Toulouse
Romania - Liga III
11:00Olimpia MCMXXI-Minerul Ocna Dej
14:00CSM Bacău-FC Bacău
14:00Ştiinţa Miroslava-Bucovina Rădăuţi
14:00Victoria Carei-Minaur Baia Mare
14:00CSM Olimpia Satu Mare-Sighetu Marmaţiei
14:00Crişul Sântandrei-SCM Zalău
14:00Dacia Unirea Brăila-Viitorul Şuţeşti
14:00Hamangia Baia-Râmnicu Sărat
14:00Voința Limpeziș-Viitorul Ianca
14:00Focşani-Unirea Braniştea
14:00Sporting Lieşti-Metalul Buzău
14:00Gloria Băneasa-Voluntari II
14:00Axiopolis-Recolta Gheorghe Doja
14:00Agricola Borcea-Afumaţi
14:00Flacăra Moreni-Păuleşti
14:00Plopeni-Pucioasa
14:00Popești-Leordeni-Dunărea 2020 Giurgiu
14:00Blejoi-CS Dinamo București
14:00Târgu Secuiesc-Municipal Braşov
14:00Viitorul Curiţa-Ciucaş Tărlungeni
14:00Olimpic Zărneşti-Kids Tâmpa Braşov
14:00Olimpic Cetate-Muscelul Câmpulung Elite
14:00Oltul Curtişoara-Petrolul Potcoava
14:00Filiaşi-CSM Deva
14:00Viitorul Şimian-Ghiroda şi Giarmata Vii
14:00Șoimii Lipova-Ineu
14:00Gloria Lunca Teuz Cermei-Socodor
14:00SSU Poli Timişoara-Phoenix Buziaș
14:00Peciu Nou-Bihor Oradea
14:00ACS Mediaş 2022-Universitatea Alba Iulia
14:00Unirea Ungheni-Gloria Bistriţa
Romania - Liga II
90'Unirea Dej2 - 0DumbrăviţaLIVE
TPCSM Reşiţa2 - 1Metaloglobus
TPAlexandria0 - 2Argeș
TPCSA Steaua Bucureşti4 - 1Progresul Spartac
TPViitorul P. Târgu Jiu1 - 0Chindia Târgovişte
TPConcordia Chiajna3 - 2Slatina
PCsikszereda1 - 1Corvinul HunedoaraLIVE
Romania - Liga I
14:00Voluntari-Oţelul
18:30Universitatea Cluj-Petrolul 52
Ruotsi - Superettan
13:00Landskrona-Oddevold
13:00Varberg-Östersunds FK
Ruotsi - Allsvenskan
13:00Mjällby-AIK
15:30Västerås SK-Halmstad
Ruotsi - Division 1
11:00Piteå-AFC Eskilstuna
11:00Stockholm Inter-Karlberg
11:00Vasalund-Täby
11:00Onsala-Ljungskile
11:00Ängelholm-Rosengård
14:00Nordic United-Sollentuna
14:00Jönköpings Södra-Falkenberg
14:00Torslanda-Olympic
Saksa - 2. Bundesliga
11:00Paderborn-Karlsruhe
11:00Holstein Kiel-Osnabrück
11:00Wehen Wiesbaden-Fortuna Dusseldorf
18:30Schalke 04-Nürnberg
Saksa - Regionalliga
11:00Chemnitzer FC-Altglienicke
11:00Viktoria Berlin-BFC Dynamo
12:00Aalen-Schott Mainz
12:00Eintracht Frankfurt II-Barockstadt Fulda-Lehn.
12:00Balingen-Hoffenheim II
12:00Koblenz-SGV Freiberg
12:00Hessen Kassel-Astoria Walldorf
12:00TSV Steinbach-FSV Frankfurt
12:00Holstein Kiel II-Jeddeloh
12:00Rot-Weiß Erfurt-Lokomotive Leipzig
12:00Wuppertaler SV-Gütersloh
12:00Fortuna Düsseldorf II-Düren Merzenich
12:00Fortuna Köln-1. FC Bocholt
12:00Alemannia Aachen-Rot Weiss Ahlen
12:00Wiedenbrück-Köln II
12:00Lippstadt 08-Schalke 04 II
12:00Rot-Weiß Oberhausen-Borussia M'gladbach II
12:00Augsburg II-Ansbach
12:00Schweinfurt-Illertissen
12:00Würzburger Kickers-Türkgücü München
12:00Nürnberg II-Wacker Burghausen
12:00Schalding-Heining-Greuther Fürth II
12:00Vilzing-Buchbach
12:30Spelle-Venhaus-VfB Oldenburg
13:00Meppen-Havelse
Saksa - Oberliga
11:00Vatan Sport Bremen-ESC Geestemünde
11:00BTS Neustadt-OSC Bremerhaven
11:00Dassendorf-Halstenbek-Rellingen
11:30Bordesholm-TSB Flensburg
12:00Tennis Borussia-Tasmania Berlin
12:00Backnang-Offenburger FV
12:00Göppinger SV-Ravensburg
12:00Union Sandersdorf-Einheit Rudolstadt
12:00Pirmasens-Rot-Weiß Koblenz
12:00Nordmark Satrup-Eckernförder SV
12:00Arnstadt-Einheit Wernigerode
12:00Todesfelde-Heider SV
12:00Hollenbach-Normannia Gmünd
12:00Deisenhofen-Schwaben Augsburg
12:00Dachau-Garching
12:00Kottern-1860 München II
12:00Brinkumer SV-Aumund-Vegesack
12:00RSV Eintracht-Anker Wismar
12:00Rostocker FC-Optik Rathenow
12:00Türkiye Wilhelmsburg-Düneberg
12:00Landsberg-Sonthofen
12:00FC Gießen-Eintracht Stadtallendorf
12:00Dietkirchen-SV Steinbach
12:001960 Hanau-1905 Marburg
12:00FC Grimma-Plauen
12:00Ingolstadt II-Bayern Hof
12:30Preußen Reinfeld-Eichede
13:00Ramlingen / Ehlershausen-Meppen II
13:00VfL Oldenburg-Kickers Emden
13:00Waldgirmes-Hünfelder SV
13:00Hohenwestedt-Weiche Flensburg II
13:00Bayern Alzenau-Türk Gücü Friedberg
13:00ASV Neumarkt-ATSV Erlangen
13:00Gundelfingen-Ismaning
13:00FC 1906 Erlensee-Eddersheim
13:30Villingen-Essingen
13:30Oberachern-Nöttingen
13:30VfR Mannheim-Bietigheim-Bissingen
13:30Dudenhofen-Cosmos Koblenz
13:30Karbach-Quierschied
13:30Pfeddersheim-Baumholder
13:30Reutlingen-Denzlingen
13:30Nördlingen-Erlbach
13:30Auersmacher-Alemannia Waldalgesheim
14:00Mutschelbach-FC Holzhausen
14:00Atlas Delmenhorst-Eintracht Celle
14:00SF Hamborn-Union Nettetal
14:00Coburg-Cham
14:00Pipinsried-Heimstetten
14:00Weidenhausen-Fernwald
16:00Bitburg-Morlautern
Saksa - Bundesliiga
13:30Bayern Munich-Koln
13:30RB Leipzig-Wolfsburg
13:30Mainz 05-Hoffenheim
13:30Borussia M'gladbach-Borussia Dortmund
13:30Bochum-Heidenheim
16:30Stuttgart-Eintracht Frankfurt
Saksa - 3. Liga
12:00Ulm-Preußen Münster
12:00Verl-Erzgebirge Aue
12:00Borussia Dortmund II-Ingolstadt
12:00Unterhaching-Lübeck
12:00Viktoria Köln-Hallescher FC
14:30Saarbrücken-Sandhausen
Serbia - Prva Liga
14:00Jedinstvo Ub-Dubočica
14:00GFK Sloboda Užice-Grafičar
14:00Mačva Šabac-OFK Beograd
14:00Smederevo 1924-Radnički Sr. Mitrovica
Skotlanti - Premiership
14:00Aberdeen-Dundee
14:00Celtic-St. Mirren
14:00Hearts-Livingston
14:00Motherwell-Hibernian
14:00St. Johnstone-Kilmarnock
Skotlanti - Championship
14:00Airdrieonians-Dunfermline Athletic
14:00Ayr United-Arbroath
14:00Queen's Park-Inverness CT
14:00Raith Rovers-Partick Thistle
Skotlanti - League Two
14:00Dumbarton-Clyde
14:00East Fife-Bonnyrigg Rose
14:00Peterhead-Forfar Athletic
14:00Stenhousemuir-Elgin City
14:00Spartans-Stranraer
Skotlanti - League One
14:00Alloa Athletic-Montrose
14:00Annan Athletic-Cove Rangers
14:00Kelty Hearts-Stirling Albion
14:00Queen of the South-Edinburgh City
16:30Hamilton Academical-Falkirk
Slovakia - Super Liga
13:30Slovan Bratislava-DAC 1904
16:00Dukla Banská Bystrica-Zemplín Michalovce
16:00FC Košice-Skalica
16:00Trenčín-Zlaté Moravce
Slovenia - 2. SNL
13:30Bistrica-Primorje
15:00Ilirija-Fužinar
15:15Gorica-Triglav
Slovenia - 1. SNL
13:00Rogaška-Celje
Suomi - Kakkonen
13:00GrIFK-PEPO
13:00Futura-MyPa
13:00SexyPöxyt-HJS Akatemia
15:00JS Hercules-Kraft
15:00Reipas-Kiffen
16:00OPS-TP-47
16:00SJK Akatemia II-JPS
16:30Inter Turku II-VJS
Suomi - Ykkönen
12:30KPV-RoPS
13:00SalPa-JIPPO
13:00KTP-MP
13:00TPS-Jaro
13:00PK-35-KäPa
13:00SJK Akatemia-JäPS
13:00EPS-OLS
13:00PKKU-JJK
14:00VIFK-KuPS Akatemia
16:00Klubi-04-Jazz
Sveitsi - Super League
16:00Grasshoppers-Lugano
16:00Lausanne-Sport-Zürich
18:30St.Gallen-Yverdon Sport
Sveitsi - Challenge League
16:00Baden-Sion
16:00Thun-Bellinzona
Tanska - 2nd Division
11:45FA 2000-Skive
12:00Middelfart-Aarhus Fremad
12:00Brabrand-HIK
Tanska - 1st Division
11:00Kolding-Vendsyssel
16:30Helsingør-Hillerød
Tšekki - 3. liga
81'Třinec2 - 0Zlín IILIVE
82'Jablonec II1 - 2Hradec Králové IILIVE
67'České Budějovice II2 - 1Loko VltavínLIVE
67'Králův Dvůr2 - 0Povltava FALIVE
63'Přepeře0 - 1Slovan VelvaryLIVE
64'Sparta Kolín1 - 0Mladá Boleslav IILIVE
13:00Baník Souš-Slovan Liberec II
13:30Frýdek-Místek-Slovácko II
13:30Hodonín-Uničov
13:30Uherský Brod-Start Brno
13:30Frýdlant-Slovan Rosice
13:30Blansko-Hranice
14:30Jiskra Domažlice-Dukla Praha II
14:30Sokol Živanice-Chlumec nad Cidlinou
Tšekki - FNL
82'Vyškov1 - 0ChrudimLIVE
65'Prostějov1 - 1TáborskoLIVE
14:30Líšeň-Dukla Praha
Tšekki - Czech Liga
13:00Bohemians 1905-Sparta Prague
13:00Mladá Boleslav-Teplice
13:00České Budějovice-Slovan Liberec
16:00Hradec Králové-Slovacko
Turkki - 2. Lig
12:00Karacabey Belediyespor-Ankaraspor
12:00Yeni Mersin İY-Nazilli Belediyespor
12:00Esenler Erokspor-Bursaspor
12:00Sarıyer-Düzcespor
12:00Menemen-İskenderunspor
Turkki - 1. Lig
10:30Ankara Keçiörengücü-Gençlerbirliği
13:00Boluspor-Ümraniyespor
16:00Altay-Çorum FK
Turkki - Süper Lig
10:30Kasımpaşa-Konyaspor
13:00Ankaragücü-Gaziantep FK
16:00Adana Demirspor-Kayserispor
16:00Besiktas-Samsunspor
Ukraina - Persha Liga
PPodillya Khmelnytskyi2 - 1Metalurh ZaporizhyaLIVE
6'Inhulets'0 - 0Epitsentr DunayivtsiLIVE
10:00Nyva Ternopil-Chernihiv
10:30Viktoriya Sumy-Prykarpattia
11:30Bukovyna-Hirnyk-Sport
Ukraina - Premier League
10:00Obolon' Kyiv-Minai
12:30Oleksandria-Dinamo Kiev
15:00Rukh Vynnyky-Kryvbas KR
Unkari - NB I
12:30Kisvárda-Újpest
15:00Debrecen-Kecskemét
17:30Paks-Fehérvár
Valko-Venäjä - Premier League
11:00Dnepr Mogilev-Neman Grodno
13:00Gomel-Dinamo Minsk
15:00Isloch-Arsenal
17:00Torpedo BelAZ-BATE
Valko-Venäjä - 1. Division
12:00Volna-Orsha
13:00Energetik-BGU-Bumprom
13:00Ostrovets-Shakhtyor Soligorsk II
14:00Niva Dolbizno-Lida
Venäjä - FNL
TPYenisey4 - 1Alaniya Vladikavkaz
13:00Volgar Astrakhan-Tyumen
13:00Chernomorets-Akron
14:00Khimki-Shinnik
Venäjä - Premier League
11:00Sochi-Spartak Moscow
13:30Akhmat Grozny-Baltika
14:00Krasnodar-Zenit
16:30Lokomotiv Moscow-CSKA Moscow
Viro - Esiliiga A
16:00FC Tallinn-Flora II
16:00Laagri-Tartu Welco
Viro - Meistriliiga
26'Tammeka0 - 1KuressaareLIVE
14:00Trans-Tallinna Kalev
16:00FCI Levadia-Nõmme United
Wales - Feeder Leagues
13:30Llanidloes Town-Flint Town United
13:30Llandudno-Caersws
13:30Mold Alexandra-Ruthin Town
13:30Goytre United-Llantwit Major
13:30Caerau (Ely)-Pontardawe Town
13:30Cwmbran Celtic-Abergavenny Town
13:30Abertillery Bluebirds-Ammanford
14:15Buckley Town-Gresford Athletic
16:15Llanelli Town-Briton Ferry
18:45Guilsfield-Holywell
Wales - Premier League
11:45Haverfordwest County-Colwyn Bay
13:30Cardiff MU-The New Saints
13:30Newtown-Caernarfon Town
13:30Barry Town United-Aberystwyth Town
13:30Pontypridd United-Penybont

Tänään Euroopassa pelattujen jalkapallo-otteluiden livetulokset. Ympäri maailman pelattujen otteluiden lista ja tulokset ovat luettavissa SoccerStats247:n jalkapallotulosten osiolla. Tänään, 13-04-2024, voit seurata useiden jalkapalloturnausten otteluita, tarkistaa lopulliset tulokset sekä livemaalit ja -tulokset. Pyrimme tarjoamaan palvelun reaaliaikaisena, mutta livetuloksissa voi ilmetä viivettä, joka johtuu kustakin ottelusta ja paikasta, josta käyttäjä livetulosten osiota lukee. Eilisen ottelutulokset ovat nekin luettavissasi, samoin kuin maalien ja tulosten yksityiskohdat ja pelaajien vaihdot.



Suomi Kilpailut

Suomessa pelataan vuosittain useita eri jalkapalloturnauksia. Tarkista kansallisten ja paikallisten turnausten tulokset ja taulukot seuraavista linkeistä:

VeikkausliigaSuomen Cup

Jalkapallon Päivitykset

Suomen Jalkapallo

Suomessa pelataan vuoden aikana useita merkittäviä jalkapallotapahtumia, joissa eri jalkapalloklubit kisaavat parhaan tittelistä ja pääsylipusta kansainväliseen Mestaruussarjaan tai Euroopan liigaan. Suomen merkittävin jalkapalloliiga on Valioliiga...