Jalkapallo tänään - Jalkapallomaalit livenä

Albania - Superliga
87'Skënderbeu Korçë0 - 0TiranaLIVE
18:45Vllaznia Shkodër-Laçi
Azerbaidžan - Premyer Liqa
TPSabah2 - 1Keshla
TPNeftchi Baku1 - 0Səbail
Belgia - First Division A
TPRFC Seraing2 - 0Sint-Truiden
9'Cercle Brugge0 - 0MechelenLIVE
8'AS Eupen0 - 0KortrijkLIVE
19:45Sporting Charleroi-Anderlecht
Belgia - First Division B
19:45Lommel-Westerlo
Bosnia ja Hertsegovina - Premijer Liga
TPLeotar1 - 3Velez
TPZrinjski3 - 1Posušje
TPSloboda Tuzla1 - 1Željezničar
Bulgaria - Second League
TPSpartak Varna2 - 1Montana
TPStrumska slava2 - 0Marek
TPCSKA 1948 Sofia II2 - 1Sportist Svoge
TPMaritsa Plovdiv1 - 2Botev Plovdiv II
TPLovech1 - 0Sozopol
TPLevski Lom0 - 1Minyor Pernik
TPLudogorets II4 - 0Yantra 2019
TPHebar 19182 - 0Septemvri Simitli
CancelledSeptemvri Sofia-Neftohimik
Bulgaria - First League
TPPirin Blagoevgrad2 - 3Lokomotiv Plovdiv
TPArda0 - 0Levski Sofia
Englanti - FA Trophy
15:00Bradford (Park Avenue)-Marine
TPYork City1 - 0Blyth Spartans
15:00Farsley Celtic-Stalybridge Celtic
15:00Liversedge-Lancaster City
15:00Ashton United-Guiseley
RangaistusWarrington Town1 - 1PMorpeth Town
TPCurzon Ashton2 - 1Chester
15:00Southport-Darlington
15:00Spennymoor Town-Chorley
TPRadcliffe5 - 1Tamworth
15:00Matlock Town-Marske United
TPFylde1 - 0Gateshead
15:00Whitby Town-Nantwich Town
TPGloucester City3 - 0Kettering Town
TPNeedham Market3 - 1Welwyn Garden City
RangaistusHereford1 - 1PKidderminster Harriers
TPBishop's Stortford5 - 1Leiston
TPLeamington0 - 3Alfreton Town
TPBraintree Town3 - 1Potters Bar Town
TPChelmsford City1 - 2Cheshunt
TPOxford City1 - 4St Albans City
TPFelixstowe & Walton Utd0 - 4AFC Telford United
TPBrackley Town1 - 2Boston Town
RangaistusHemel Hempstead Town1 - 1PStourbridge
TPHungerford Town3 - 2Welling United
RangaistusCray WanderersP2 - 2Ebbsfleet United
TPHanwell Town0 - 2Enfield Town
TPSlough Town1 - 0Havant & Waterlooville
TPBinfield2 - 3Truro City
RangaistusBath City0 - 0PDartford
TPConcord Rangers0 - 5AFC Totton
TPPlymouth Parkway1 - 0Hampton & Richmond
TPCanvey Island0 - 1Tonbridge Angels
TPEastbourne Borough2 - 1Tiverton Town
TPBrentwood Town1 - 2Dulwich Hamlet
TPChippenham Town0 - 1Uxbridge
RangaistusMaidstone UnitedP1 - 1Billericay Town
TPWimborne Town1 - 2Larkhall Athletic
TPWorthing0 - 2Dorking Wanderers
TPHartley Wintney0 - 2Folkestone Invicta
Englanti - League Two
TPCarlisle United1 - 0Walsall
TPCrawley Town1 - 2Mansfield Town
TPForest Green Rovers2 - 0Bristol Rovers
TPNorthampton Town1 - 0Leyton Orient
TPPort Vale2 - 0Hartlepool United
TPRochdale1 - 1Exeter City
TPSalford City2 - 0Oldham Athletic
TPScunthorpe United1 - 1Bradford City
TPSutton United1 - 0Barrow
TPSwindon Town1 - 1Harrogate Town
15:00Tranmere Rovers-Stevenage
Englanti - National League
TPAltrincham1 - 2Southend United
15:00Eastleigh-Solihull Moors
15:00Grimsby Town-Boreham Wood
TPKing's Lynn Town0 - 1Aldershot Town
SiirrettyMaidenhead United-Chesterfield
TPTorquay United2 - 3Halifax Town
TPWealdstone1 - 4Stockport County
TPWoking1 - 2Barnet
TPWrexham2 - 0Bromley
TPYeovil Town1 - 1Dover Athletic
17'Notts County0 - 0Dagenham & RedbridgeLIVE
Englanti - Valioliiga
TPArsenal2 - 0Newcastle United
TPCrystal Palace1 - 2Aston Villa
TPLiverpool4 - 0Southampton
TPNorwich City0 - 0Wolverhampton Wanderers
7'Brighton & Hove Albion0 - 0Leeds UnitedLIVE
Englanti - Championship
TPPreston North End1 - 1Fulham
TPAFC Bournemouth2 - 2Coventry City
TPBirmingham City1 - 0Blackpool
TPHuddersfield Town1 - 2Middlesbrough
TPHull City2 - 1Millwall
TPLuton Town1 - 2Cardiff City
TPPeterborough United0 - 0Barnsley
TPStoke City0 - 1Blackburn Rovers
TPSwansea City2 - 3Reading
Englanti - League One
TPAFC Wimbledon2 - 2Fleetwood Town
TPBolton Wanderers2 - 2Cheltenham Town
TPBurton Albion2 - 0Doncaster Rovers
TPCambridge United1 - 2Sunderland
TPGillingham0 - 1Portsmouth
TPMorecambe0 - 4Milton Keynes Dons
TPOxford United0 - 0Rotherham United
TPPlymouth Argyle1 - 2Wigan Athletic
TPSheffield Wednesday2 - 2Wycombe Wanderers
TPShrewsbury Town1 - 0Charlton Athletic
TPLincoln City0 - 1Accrington Stanley
Espanja - Tercera Division
TPUnión Viera1 - 0Gran Tarajal
TPArucas1 - 0Las Palmas III
TPIntergym0 - 2Juventud Torremolinos
TPCartes1 - 1Gimnástica Torrelavega
TPCortes1 - 1Avance Ezcabarte
TPMirandés II2 - 3Real Ávila
TPBarreda0 - 2Torina
14:45La Virgen del Camino-Almazán
TPAtlético Astorga1 - 2Guijuelo
TPColegios Diocesanos1 - 0Bembibre
SiirrettyAtlético Arnoia-Ourense CF
15:00Atzeneta-Roda
15:00Beti Kozkor-Valle Egüés
15:00Huarte-Pamplona
TPUD Santa Marta0 - 2Arandina
15:00Numancia II-Ribert
TPRotlet Molinar3 - 0Sóller
TPAlbacete II0 - 1Conquense
15:30Gerena-Rota
15:30Benigànim-Saguntino
15:30Pasaia KE-San Ignacio
TPAurrerá Ondarroa0 - 3Portugalete
TPBeasain0 - 1Basconia
15:30Felanitx-Collerense
15:30Manacor-Serverense
16:00Lagun Onak-Urduliz
16:00Vilafranca-Granollers
16:00Txantrea-Gares
16:00Agoncillo-La Calzada
16:00Amurrio-Tolosa
16:00Inter Ibiza-Constància
16:00Hogar Alcarreño-Almansa
16:00Tarancón-Villacañas
16:15Jove Español-Villarreal III
16:30Son Veri-Mallorca II
17:00Deusto-Anaitasuna
17:00Vitoria-Leioa
17:00Unión Sur Yaiza-Santa Úrsula
17:30Castro-Escobedo
18:00Roces-Urraca
18:00Rápido Bouzas-Viveiro
Espanja - Segunda B
TPLinense1 - 2Villarreal II
85'SS Reyes1 - 0Racing FerrolLIVE
81'Badajoz2 - 2SD LogroñésLIVE
83'Barcelona II0 - 2San Fernando CDLIVE
84'Alcoyano2 - 0CornellàLIVE
18:00Racing Santander-Unionistas de Salamanca
18:00Real Unión-Zamora
18:00Sabadell-FC Andorra
18:00Castellón-Real Betis II
Espanja - Segunda División
TPBurgos3 - 0Malaga
24'Sporting Gijon0 - 0FuenlabradaLIVE
24'Almeria0 - 0HuescaLIVE
19:30Real Valladolid-FC Cartagena
Espanja - La Liga
TPDeportivo Alavés1 - 2Celta de Vigo
TPValencia1 - 1Rayo Vallecano
8'Mallorca0 - 0GetafeLIVE
20:00Villarreal-Barcelona
Hollanti - Eredivisie
17:45Fortuna Sittard-Groningen
19:00PEC Zwolle-RKC Waalwijk
20:00Willem II-Go Ahead Eagles
Hollanti - Eerste Divisie
TPNAC Breda1 - 0Helmond Sport
Hollanti - Tweede Divisie
TPGVVV1 - 0AFC
SiirrettyGVVV-IJsselmeervogels
SiirrettyAFC-ASWH
TPKozakken Boys2 - 2Scheveningen
TPSpakenburg2 - 0Koninklijke HFC
TPHHC2 - 1Noordwijk
TPVolendam II4 - 0TEC
TPSparta Rotterdam II3 - 1Quick Boys
TPKatwijk2 - 0Excelsior Maassluis
TPRijnsburgse Boys4 - 1De Treffers
Italia - Serie B
TPAlessandria1 - 0Cremonese
TPAscoli1 - 1Monza
TPBenevento4 - 0Reggina
TPFrosinone2 - 2Pordenone
TPCosenza0 - 1SPAL
TPBrescia0 - 1Pisa
7'Perugia0 - 0CittadellaLIVE
Italia - Serie A
TPEmpoli2 - 1Fiorentina
TPSampdoria3 - 1Hellas Verona
37'Juventus0 - 1AtalantaLIVE
19:45Venezia-Internazionale
Itävalta - Bundesliga
81'Rheindorf Altach0 - 2WSG TirolLIVE
81'SAK Klagenfurt2 - 0SalzburgLIVE
82'Admira0 - 0Wolfsberger ACLIVE
Kreikka - Super League
TPAsteras Tripolis6 - 2Atromitos
8'PAS Giannina1 - 0AEK AthensLIVE
9'Apollon Smirnis0 - 0LamiaLIVE
Kroatia - 1. HNL
TPHrvatski Dragovoljac0 - 1HNK Gorica
80'Slaven Koprivnica1 - 2RijekaLIVE
Kroatia - 2. HNL
TPOrijent 19193 - 2Croatia Zmijavci
TPDugopolje0 - 0Varaždin
TPDubrava Zagreb1 - 0Opatija
TPCibalia5 - 3Solin
TPKustošija1 - 0Bijelo Brdo
TPOsijek II0 - 0Jarun
Kypros - 1. Division
TPAris0 - 0Pafos
36'PAEEK1 - 1DoxaLIVE
Moldova - Divizia Nationala
TPZimbru1 - 1Sfîntul Gheorghe
TPCSF Bălți1 - 2Petrocub
Norja - Eliteserien
37'Lillestrøm1 - 0StrømsgodsetLIVE
37'Odd1 - 1ValerengaLIVE
Norja - 1. Division
TPBryne0 - 2Strømmen
TPFredrikstad3 - 1Ranheim
TPGrorud1 - 2HamKam
TPKFUM4 - 1Jerv
TPRaufoss1 - 1Åsane
TPStart2 - 2Sandnes Ulf
TPStjørdals-Blink1 - 0Aalesund
TPUllensaker / Kisa2 - 1Sogndal
Norja - 2. Division
TPArendal2 - 2Hødd
North Macedonia - First League
TPRenova1 - 2Akademija Pandev
North Macedonia - Second League
TPBratstvo Zhitoshe2 - 4Osogovo
TPSasa3 - 0Pobeda
TPSloga Vinica3 - 0Tim Lokomotiva
TPKozuv Gevgelija1 - 1Detonit Junior
TPPehchevo0 - 1Belasica
TPSileks3 - 0Ohrid
TPBesa Dobërdoll1 - 1KF Gostivari
TPKadino0 - 1Teteks
TPVeleshta2 - 2Korab Debar
TPVoska Sport2 - 1Vardar
Pohjois-Irlanti - Championship 1
TPH&W Welders2 - 2Ballyclare Comrades
TPAnnagh United4 - 1Knockbreda
TPDergview0 - 0Queen's University
TPInstitute0 - 3Ards
TPLoughgall3 - 3Ballinamallard United
Pohjois-Irlanti - Premiership
TPColeraine0 - 0Cliftonville
TPBallymena United2 - 0Crusaders
TPCarrick Rangers1 - 2Warrenpoint Town
TPPortadown2 - 2Larne
10'Glenavon0 - 0LinfieldLIVE
Portugali - Primeira Liga
TPFamalicão0 - 3Portimonense
18:00Arouca-Boavista
20:30Belenenses-Benfica
Puola - Ekstraklasa
TPGórnik Łęczna1 - 2Górnik Zabrze
TPSlask Wroclaw2 - 1Stal Mielec
47'Pogon Szczecin2 - 1Lechia GdańskLIVE
19:00Rakow Czestochowa-Zagłębie Lubin
Puola - I Liga
TPChrobry Głogów1 - 0Arka Gdynia
SiirrettyStomil Olsztyn-Jastrzębie
19:30Puszcza Niepołomice-Korona Kielce
Ranska - Coupe de France
RangaistusCannet RochevilleP1 - 1Bastia-Borgo
TPJ3 Amilly0 - 5Quevilly Rouen
RangaistusLavalP1 - 1Le Mans
RangaistusCanet Roussillon1 - 1PSaint-Denis
TPSoleil Bischheim0 - 1Nancy
TPMorteau Montlebon0 - 2Dijon
TPChambéry4 - 6Auxerre
TPMontchat Lyon0 - 3Sochaux
RangaistusAubagne2 - 2PNîmes
RangaistusAmiens AC1 - 1PFeignies Aulnoye
TPCite 61 - 4Valenciennes
TPGuingamp1 - 0Stade Briochin
77'Biesheim0 - 1ThaonLIVE
77'Mulhouse0 - 1Lyon La DuchereLIVE
82'Andrézieux2 - 0Grenoble Foot 38LIVE
80'Cannes1 - 1RodezLIVE
16:00Club Franciscain-Cholet
39'Sarrebourg0 - 0Créteil-LusitanosLIVE
34'Venissieux0 - 1Moulins Yzeure FootLIVE
39'Bergerac1 - 0Stade BordelaisLIVE
39'Toulouse Metropole0 - 0Montauban FC TGLIVE
32'Cambrai1 - 2Amiens SCLIVE
37'Gazélec Ajaccio0 - 0Red StarLIVE
17:00Linas-Montlhery-Évreux
31'Dinan Léhon1 - 0Saint-MaloLIVE
38'Ergué-Gaberic0 - 0VannesLIVE
39'Paris FC1 - 0CSC CayenneLIVE
38'Chambly-Oise0 - 0BeauvaisLIVE
18:00Stade Poitevin-Orléans
Ranska - Ligue 1
82'Lille1 - 1NantesLIVE
20:00Nice-Metz
Romania - Liga III
12:00Gilortul-Armata Aurul Brad
12:00Voinţa Lupac-Viitorul Şimian
12:00Ceahlăul Piatra Neamţ-Şomuz Fălticeni
12:00Bucovina Rădăuţi-Ştiinţa Miroslava
12:00SJ Vaslui-Hușana Huși
12:00CSM Bacău-Dante Botoşani
12:00CSM Satu Mare-Someşul Dej
12:001910 Oradea-Progresul Șomcuta Mare
12:00Lotus Băile Felix-SCM Zalău
12:00Minaur Baia Mare-Sportul Şimleu
12:00Dinamo Bacău-Sporting Lieşti
12:00Metalul Buzău-Aerostar Bacău
12:00Făurei-Viitorul Ianca
12:00Oţelul-Focşani
12:00Înainte Modelu-Popești-Leordeni
12:00Voluntari II-Agricola Borcea
12:00Recolta Gheorghe Doja-Afumaţi
12:00Gloria Albeşti-Olteniţa
12:00Real Bradu-Unirea Bascov
12:00Progresul Spartac-FCSB II
12:00Tunari-Flacăra Moreni
12:00Blejoi-Târgu Secuiesc
12:00Pucioasa-Sepsi II
12:00Olimpic Cetate-Plopeni
12:00Kids Tâmpa Braşov-Municipal Braşov
12:00Petrolul Potcoava-Flacăra Horezu
12:00Filiaşi-Slatina
12:00Crişul Chişineu Criş-Pobeda Stár Bišnov
12:00Gloria Lunca Teuz Cermei-Avântul Periam
CancelledACS Poli Timişoara-Progresul Pecica
12:00Ocna Mureș-Viitorul Cluj
12:00Gloria Bistriţa-Hunedoara
Romania - Liga II
TPUnirea Constanța1 - 11599 Şelimbăr
TPPolitehnica Iași0 - 0Unirea Dej
TPMetaloglobus0 - 1Ripensia Timişoara
TPCsikszereda0 - 0Unirea Slobozia
TPViitorul P. Târgu Jiu1 - 0Dacia Unirea Brăila
Romania - Liga I
TPSepsi0 - 0Chindia Târgovişte
TPUTA Arad0 - 1Argeș
18:30Rapid-Mioveni
Ruotsi - Superettan
TPAFC Eskilstuna1 - 0Landskrona
TPFalkenberg1 - 2Brage
TPGAIS2 - 1GIF Sundsvall
TPHelsingborg2 - 2Västerås SK
TPTrelleborg1 - 3Jönköpings Södra
TPVasalund1 - 2Örgryte
TPVärnamo1 - 2Norrby
TPÖster2 - 1Akropolis
Saksa - Bundesliiga
TPWolfsburg1 - 3Borussia Dortmund
TPHertha BSC1 - 1Augsburg
TPKoln4 - 1Borussia M'gladbach
TPBochum2 - 1Freiburg
TPGreuther Fürth3 - 6Hoffenheim
8'Bayern Munich0 - 0Arminia BielefeldLIVE
Saksa - 3. Liga
TPWürzburger Kickers1 - 3Meppen
TPHavelse2 - 31860 München
TPBorussia Dortmund II0 - 0Kaiserslautern
TPSaarbrücken2 - 0Viktoria Berlin
TPWehen Wiesbaden0 - 0Verl
TPMagdeburg2 - 0Eintracht Braunschweig
Saksa - 2. Bundesliga
TPSchalke 045 - 2Sandhausen
TPKarlsruhe4 - 0Hannover 96
TPErzgebirge Aue1 - 2Darmstadt
19:30Holstein Kiel-Werder Bremen
Saksa - Regionalliga
SiirrettyLuckenwalde-Lokomotive Leipzig
TPBabelsberg0 - 2ZFC Meuselwitz
SiirrettyWeiche Flensburg-Teutonia Ottensen
TPBalingen4 - 0Schott Mainz
TPAalen4 - 3Mainz 05 II
TPFC Gießen1 - 1Astoria Walldorf
TPStuttgart II2 - 0Rot-Weiß Koblenz
TPFSV Frankfurt0 - 0Ulm
TPBahlinger SC4 - 0Pirmasens
TPBonner SC2 - 2Rot Weiss Ahlen
TPLippstadt 081 - 2Rot-Weiß Oberhausen
TPHomberg1 - 3Köln II
TPFortuna Köln2 - 1Borussia M'gladbach II
TPWuppertaler SV2 - 1Sportfreunde Lotte
TPStraelen0 - 0Wegberg-Beeck
TPRot-Weiss Essen1 - 0Rödinghausen
SiirrettyRain / Lech-Illertissen
TPBayreuth5 - 2Nürnberg II
TPSchweinfurt2 - 2Wacker Burghausen
TPViktoria Aschaffenburg0 - 2Aubstadt
SiirrettyBuchbach-Greuther Fürth II
TPPipinsried0 - 2Eichstätt
TPAtlas Delmenhorst1 - 1Schwarz-Weiß Rehden
TPLübeck2 - 1Eintracht Norderstedt
TPChemie Leipzig1 - 2Energie Cottbus
Saksa - Oberliga
SiirrettyBischofswerdaer FV-An der Fahner Höhe
SiirrettyFC Grimma-International Leipzig
SiirrettyLudwigsfelde-Hansa Rostock II
12:00Hagen / ​Uthlede-TB Uphusen
SiirrettyTorgelower FC Greif-MSV 1919 Neuruppin
SiirrettyBlau-Weiß Zorbau-Oberlausitz Neugersdorf
SiirrettyKarlburg-Cham
SiirrettyNeumarkt-Würzburger FV
SiirrettyEintracht Bamberg-Abtswind
SiirrettySand-Seligenporten
SiirrettyAmmerthal-ATSV Erlangen
SiirrettyVatan Spor-Gebenbach
SiirrettyBayern Hof-1. SC Feucht
SiirrettyDonaustauf-Pullach
SiirrettyDeisenhofen-Landsberg
SiirrettyTürkspor Augsburg-Gundelfingen
Siirretty1880 Wasserburg-Kottern
SiirrettySchwaben Augsburg-Jahn Regensburg II
SiirrettyIsmaning-Kirchanschöring
SiirrettyVilzing-Ansbach
SiirrettyPlauen-Carl Zeiss Jena II
TPMeiendorfer SV2 - 4Paloma
13:00Lohbrügge-Hamm United
SiirrettyUnion Neumünster-Pansdorf
SiirrettyAltenholz-Inter Türkspor Kiel
TPRotenburger SV0 - 4VfL Oldenburg
13:00Kickers Emden-Bersenbrück
13:00Barockstadt Fulda-Lehn.-Neuhof
TPBayern Alzenau1 - 3Eintracht Stadtallendorf
SiirrettyMecklenburg Schwerin-Greifswalder FC
TPKoblenz0 - 2Karbach
TPNeckarsulmer SU0 - 1CfR Pforzheim
TPRavensburg1 - 0Bissingen
TPBacknang1 - 2Göppinger SV
TPSGV Freiberg7 - 1Nöttingen
13:00Stuttgarter Kickers-Spfr. Dorfmerkingen
SiirrettyRSV Eintracht-Lok Stendal
TPBlumenthaler SV1 - 5Union Bremen
TPBrinkumer SV2 - 0Aumund-Vegesack
TPReutlingen3 - 1Lörrach-Brombach
TPAstoria Walldorf II1 - 6Oberachern
TPLinx2 - 1Ilshofen
13:30Buchonia Flieden-Baunatal
TPHanau 930 - 2Fernwald
TPSalmrohr3 - 1Kaiserslautern II
SiirrettyMartinroda-Arnstadt
TPFV Engers 073 - 1Gonsenheim
14:30Alemannia Waldalgesheim-Eintracht Trier
TPDiefflen2 - 1Speyer
14:30Villingen-Bruchsal
SiirrettyWormatia Worms-Dudenhofen
TPHertha Wiesbach4 - 1Jägersburg
TPSC Velbert0 - 3SF Baumberg
TPOldenburger SV2 - 4Lübeck II
TPFC 1906 Erlensee6 - 0SV Steinbach
TPViktoria Griesheim1 - 2Dietkirchen
16:00Wolfenbüttel-FT Braunschweig
16:30Emmelshausen-Hassia Bingen
17:00Mülheim-Kärlich-Eisbachtal
Serbia - Prva Liga
TPRadnički Sr. Mitrovica0 - 3Inđija
TPRad Beograd0 - 1Mačva Šabac
TPLoznica2 - 0Grafičar
TPKabel Novi Sad1 - 1Bačka Palanka
TPBudućnost Dobanovci0 - 2Timok Zaječar
Serbia - Super Liga
TPRadnički Kragujevac1 - 2Napredak
84'Metalac GM0 - 3CukarickiLIVE
Skotlanti - Premiership
TPDundee3 - 0Motherwell
TPHearts2 - 0St. Mirren
TPRoss County1 - 1Dundee United
TPSt. Johnstone1 - 2Hibernian
Skotlanti - FA Cup
TPKelty Hearts0 - 0Montrose
TPDumbarton3 - 1Sauchie Juniors
TPCivil Service Strollers0 - 3Peterhead
TPFalkirk1 - 2Raith Rovers
TPStirling Albion4 - 0Tranent Juniors
TPAlloa Athletic5 - 0Bonnyrigg Rose Athletic
TPStenhousemuir0 - 2Airdrieonians
TPQueen's Park0 - 1Kilmarnock
TPGala Fairydean Rovers0 - 1Annan Athletic
TPInverness CT1 - 1Greenock Morton
TPBanks O Dee FC2 - 1East Fife
TPCove Rangers2 - 2Queen of the South
TPArbroath3 - 0Forfar Athletic
15:00Clydebank-Clyde
TPDalbeattie Star1 - 2East Kilbride
TPAyr United2 - 1Albion Rovers
TPLothian Hutchison1 - 2Edinburgh City
TPAuchinleck Talbot1 - 0Hamilton Academical
Slovakia - Super Liga
TPLiptovský Mikuláš0 - 1Zemplín Michalovce
TPTrenčín0 - 1DAC 1904
TPPohronie0 - 2Zlaté Moravce
Slovenia - 2. SNL
TPDekani4 - 0Primorje
TPNafta6 - 0NŠ Drava
TPBeltinci0 - 3Rudar
TPRogaška2 - 1Triglav
TPIlirija4 - 2Fužinar
Slovenia - 1. SNL
TPRadomlje0 - 2Domzale
78'Aluminij3 - 2Tabor SežanaLIVE
Sveitsi - Super League
37'Grasshopper0 - 0LuganoLIVE
19:30Sion-St. Gallen
Sveitsi - Challenge League
37'Vaduz1 - 1Stade Lausanne-OuchyLIVE
38'Wil0 - 0AarauLIVE
Tanska - 1st Division
TPHvidovre5 - 1Fredericia
TPVendsyssel2 - 0Fremad Amager
Tšekki - FNL
SiirrettyChrudim-Vlašim
TPDukla Praha0 - 0Třinec
TPTáborsko2 - 3Příbram
12:30Opava-Zbrojovka Brno
12:30Líšeň-Vyškov
Tšekki - Czech Liga
TPČeské Budějovice3 - 2Slovacko
TPPardubice1 - 5Sigma Olomouc
TPZlín2 - 2Baník Ostrava
37'Viktoria Plzen3 - 0Bohemians 1905LIVE
Turkki - 2. Lig
10:00Uşak Spor-Eskişehirspor
TPKırşehir Belediyespor1 - 1Ankara Demirspor
TPAkhisarspor2 - 2Şanlıurfaspor
TPIsparta 32 Spor1 - 1Kırklarelispor
TPBucaspor 19282 - 0Zonguldak Kömürspor
TPPendikspor4 - 2Karacabey Belediyespor
TPTarsus İdman Yurdu0 - 1Pazarspor
TPAfjet Afyonspor7 - 0Kahramanmaraşspor
TPErgene Velimeşespor1 - 2Turgutluspor
TPNiğde Anadolu1 - 2Bayburt ÖİS
TPSomaspor2 - 0Vanspor FK
TPHekimoğlu Trabzon1 - 1Çorum FK
TPAnkaraspor1 - 0Bodrumspor
TPAdıyaman3 - 1Sivas Belediyespor
TPİnegölspor1 - 0Sarıyer
TPSakaryaspor3 - 0Etimesgut Belediyespor
Cancelled1922 Konyaspor-Kastamonuspor
Turkki - 1. Lig
TPİstanbulspor1 - 1Denizlispor
TPKocaelispor1 - 2Menemenspor
TPBoluspor3 - 1Eyüpspor
76'Samsunspor1 - 0AdanasporLIVE
Turkki - Süper Lig
TPAntalyaspor3 - 0Alanyaspor
TPRizespor1 - 0Kayserispor
73'Besiktas0 - 3GiresunsporLIVE
Ukraina - Persha Liga
TPNyva Ternopil4 - 2Kremin'
TPPolessya1 - 2Podillya Khmelnytskyi
Ukraina - Premier League
TPMinai0 - 2Dinamo Kiev
TPChornomorets0 - 1Desna
45'Dnipro-11 - 0VorsklaLIVE
Unkari - NB I
TPKisvárda5 - 0MTK
82'Fehervar2 - 1GyirmótLIVE
18:30Honvéd-Ujpest
Valko-Venäjä - 1. Division
TPArsenal0 - 0Volna
TPShakhtyor Petrikov2 - 3Krumkachy
TPLokomotiv Gomel2 - 1Slonim
TPOrsha1 - 2Dnepr Mogilev
TPLida3 - 2Naftan
TPBaranovichi3 - 2Belshina
Venäjä - Premier League
TPUral1 - 1Sochi
TPAkhmat Grozny2 - 0Rostov
78'Khimki3 - 2KrasnodarLIVE
Venäjä - FNL
TPTom Tomsk1 - 1Neftekhimik
TPYenisey3 - 1SKA Khabarovsk
TPSpartak Moskva II2 - 1Tekstilshchik
TPAkron0 - 3Orenburg
TPRotor Volgograd1 - 2Fakel
TPTorpedo Moskva1 - 0Volgar Astrakhan
TPKuban Krasnodar0 - 2Olimp-Dolgoprudny
TPAlaniya Vladikavkaz2 - 1Veles
TPKrasnodar II1 - 0Metallurg Lipetsk
TPBaltika0 - 0KAMAZ
Viro - Meistriliiga
TPLegion2 - 2Nõmme Kalju
Wales - Feeder Leagues
TPLlanrhaeadr0 - 3Holyhead Hotspur

Tänään Euroopassa pelattujen jalkapallo-otteluiden livetulokset. Ympäri maailman pelattujen otteluiden lista ja tulokset ovat luettavissa SoccerStats247:n jalkapallotulosten osiolla. Tänään, 27-11-2021, voit seurata useiden jalkapalloturnausten otteluita, tarkistaa lopulliset tulokset sekä livemaalit ja -tulokset. Pyrimme tarjoamaan palvelun reaaliaikaisena, mutta livetuloksissa voi ilmetä viivettä, joka johtuu kustakin ottelusta ja paikasta, josta käyttäjä livetulosten osiota lukee. Eilisen ottelutulokset ovat nekin luettavissasi, samoin kuin maalien ja tulosten yksityiskohdat ja pelaajien vaihdot.



Suomi Kilpailut

Suomessa pelataan vuosittain useita eri jalkapalloturnauksia. Tarkista kansallisten ja paikallisten turnausten tulokset ja taulukot seuraavista linkeistä:

VeikkausliigaSuomen Cup

Jalkapallon Päivitykset

Suomen Jalkapallo

Suomessa pelataan vuoden aikana useita merkittäviä jalkapallotapahtumia, joissa eri jalkapalloklubit kisaavat parhaan tittelistä ja pääsylipusta kansainväliseen Mestaruussarjaan tai Euroopan liigaan. Suomen merkittävin jalkapalloliiga on Valioliiga...